One Hit Wonder Likit

One Hit Wonder Likit, Magic Man Ejuice, Muffin Man, Milkman ve Rocket Man gibi çeşitli popüler lezzetlerin nasıl üretileceğini biliyor.

One Hit Wonder'ın lezzetli likit suları, 2015'ten beri dünya çapında göz kamaştırıcı vape meraklıları olmuştur. 

Los Angeles'ta bulunan One Hit Wonder, TruNic% 100 ABD'de yetişen ve elde edilen sıvı nikotin dahil en iyi malzemeleri kullanıyor. One Hit Wonder tarafından geliştirilen vape suyu, lezzet verici meyve suyu ve çok miktarda bulut sağlayan gerçekten eşsizdir. One Hit Wonder E-Liquids'te vape yaparken şüpheli lezzet verici bileşenler veya ucuz nikotinler bulamazsınız. Şekerli şekerden zengin ve kremalı dondurmaya kadar One Hit Wonder yeniden üretmeye hazırladıkları her lezzeti çiviler. One Hit Wonder Likit, ulusları bir seferde bir lezzetle temizliyor.

Şirket, meyve suyunu 180ml'lik şişelerde sağlar gideceğiniz zaman için 15ml'lik tek boynuzlu at şişesi. Man vape suyu sulu, olgun çilekleri pürüzsüz, zengin krema ile birleştiren bir lezzet. The Man'e dokunurken, çok çeşitli lezzet notalarına sahip olan temiz ve tatmin edici bir lezzetin tadını çıkaracaksınız.

Bizim favorimizde the man olmuştur. Türkiye olarak çilekli likitlere meyilimiz var.

Çiftlikten yeni çıkmış olan gerçek çilek tanelerinin ve kremanın yumuşaklığının tadını çıkaracaksınız. Roket Man vape suyu tahıl lezzetlerinden bir sonraki seviyeye çıkan granola esintili bir sıvıdır. Bal sırlı yulafları keskin Yunan yoğurt ve cömert dolgun, sulu yaban mersini ile birleştirerek One Hit Wonder, akşam saatlerinde iyi bir şekilde dolaşmak isteyeceğiniz bir kahvaltı tadı verdi. Muffin severler ellerini Muffin Man vape suyuna koymalılar. Bu likit, sadece tatlı elma parçaları ve ılık tarçın ve şeker swirls ile doldurulmuş sıcak bir kek gibi tadı.

Magic Man vape suyu karpuz sevenler için bir şeker tadıdır. Sakızlı şeker kaplaması gevrek ve serin karpuz tadını yükseltir. Meyvelerden bahseden, şekerli bir yüzeye sahip tropik meyvelerin titiz bir karışımı olan Ada Man vape suyu var. Dondurmayı kim sevmiyor? Man vape suyum Neapolitan dondurmasının tadını tam olarak veren bir e-sıvıdır. Vanilya, çikolata ve çilek lezzetleri oldukça yoğundur.