Nbase nedir ? Nasıl Kullanılır ? Önemli bilgiler

Yayınlayan admin 17/07/2019 0 Mesajlar New Products,

Sizlere biraz nbase nedir nasıl kullanılır kullanırken nelere dikkat edilmelidir ve en kaliteli üreticilerinden bahsedeceğiz. Sıkılmadan okuyacağınız bir yazı olacağını ve aradığınız bilgilere ulaşmanız ümidiyle başlayalım isterseniz.

 

Nbase Nedir?

Nbase öncelikli olarak likitlerin tabanıdır. Nikotin, VG, PG ve saf sudan oluşan bir karışımdır N harfi nikotini Base kelimesi ise vg pg yi temsil eder.  Bu karışımın içerisine aroma ilave ederek likitlerimizi oluşturuyoruz. Tabiki bu karışım aromasız sade biçimdede tüketilebilir elektronik sigaralarımız ile. Vg ve pg oranları nikotin oranları sizin seçimlerinize bağlıdır. Vg pg oranları içimdeki sertliği ve boğaz vurumunu temsil eder diyebiliriz. Pg arttıkça boğaz vurumu ve sertlik artar Vg arttıkça daha pürüzsüz ve rahat içim elde edersiniz. Sigarayı yeni bırakan kullanıcılar için boğaz vurumu büyük önem taşıdığı için 70/30 – 75/25 – 80/20 oranlarında önerilir (küçük olan oranlar pg oranıdır).

 

Nbase nasıl kullanılır?

Bizler nbase i kendi likit karışımlarımız için kullanıyoruz elbette. Bu konuda internet üzerinde araştırıp bulabileceğiniz tarifleri uygulayarak evinizde harika likitler üretmeniz mümkün. Veya yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Nbase zaten hali hazırda bir likit sade biçimdede tüketilebilir tabiki ancak aroma karıştırarak harika tatlar elde etmeniz tabiki mümkündür. Peki bu iş nasıl olacak? Aromalarınızı önerilen kullanım dozajlarında nbasenizin içine iyice karıştırıp 1 hafta 10 gün gibi sürelerde dinlenmeye bırakmalısınız , demlenmeye bıraktıktan sonra içime hazır hale gelecektir. Hemen bir nbase satın almak istiyorsanız aşağıdaki linke göz gezdirmenizi öneririm ancak yazıyı tamamen okursanız sizler için iyi olacaktır.

Nelere dikkat edilmeli?

Nbasenizi satın alırken öncelikle bilindik ve hakkında olumlu yorumlar yapılmış markalara yönelmeniz daha doğru olacaktır. Vg/pg nikotin oranlarının doğruluğu en önemli konulardan birisi ve bu konuda ürünler hakkında tedarikçilerin ve kullanıcıların yorumlarını göz önünde bulundurmanız sağlıklı olacaktır. Kendinize likit hazırlarken olabildiğince nbase’e çıplak deriyle temas etmemeye özen göstermelisiniz. Nikotin zehirli bir maddedir ve tene teması kötü sonuçlar doğurabilir. Eldiven, şırınga, damlalık ve ölçüm kapları kullanmakta fayda var.

Nbase Likit

Evyap likitte önemli olan kriterin sağlık olduğunu söylemiştik.Nbase  Evyap likitte nbase olarak adlandırılan baz sıvımız iyi olursa bitkisel gliserinin yüksek ısıda buharlaşması sonucu oluşan zararlı maddelerden kaçınır nikotini ve aromayı da o denli iyi alırız.

Aroma konusuna gelecek olursak şuan piyasada binlerce aroma mevcut. Peki hangi aromaları kullanmalıyız? Öncelikle aromamız su içinde çözünebilir olmalı ve yüksek ısıya dayanıklı olmak zorundadır. Aromamızın içerisinde Acetoin , Diasetil gibi maddeler bulunmamalıdır. Bu maddeler lezzet açısından likitinize derinlik kazandırsa da sağlık için hiç de iyi değildir. Biraz araştırma ile hangi aromada bu maddelerin olup olmayacağını bulabilirsiniz.

Etiketler: nbase