Kent Switch Yerine Kullanabileceğiniz Mentollü Elektronik Sigara Likiti Çeşitleri

Yayınlayan admin 22/03/2020 0 Mesajlar
Kent Switch Yerine Kullanabileceğiniz Mentollü Elektronik Sigara Likiti Çeşitleri
 
Yeni sene ile birlikte tütün ve tütün ürünleri gruplarıyla alakalı birçok kanun çıkarılmıştır.Tüm sigara çeşitlerinin aynı renk kutularda satış kararıyla birlikte Kent Switch gibi mentollü sigara çeşitleride piyasadan kaldırılmıştır.Bu yazımızda mentollü sigara sevenlere alternatif olarak mentol ve nane aromalı elektronik sigara likiti markaları ve seçenekleri sunacağız.
 
Elektronik sigara piyasasında en çok tercih edilen likit çeşitlerinden birisi de mentol veya nane ağırlıklı olanlarıdır. Bireyler içim esnasında nikotin ihtiyaçlarını giderirken bir yandan da lezzetli ve ferah tat yakalamaktadırlar.
Nasty Juice Likit: Nasty Juice Premium likit çeşitlerinin her birinde, özel oranlarda nane aroması bulunmaktadır. Böylece, Nasty Juice kullanıcısı gün içerisinde sıkmayan ferah likit kullanıyor oluyorlar. Nasty Juice likit markasının mentol aromasının en ağırlıklı olduğu likiti ise Nasty Juice Slow Blow çeşididir.
One Hit Wonder Likit: One Hit Wonder Premium likit markası genellikle egzotik meyve aromalarından oluşmaktadır. Ancak firma yeni çıkardığı ürünlere “Iced Serisini” ekledi. Ice Serisine sahip ürünler ise meyve aromalarına ek olarak mentol aromasına eklenerek kullanıcısına fresh içim sunmaktadır. Örneğin, One Hit Wonder Island Man ICED mango, ananas ve mentol aromalarının özel ölçülerde karışımı ile oluşmaktadır. 
Dinner Lady Likit: Dinner Lady Premium likit egzotik meyve ağırlıklı aromalardan oluşmaktadır. Firma, aynı zamanda mentol tadı arayan bireyler için Dinner Lady Strawberry Bikini Premium likiti çıkarmıştır. Kullanıcıları özenle seçilmiş limon, çilek ve mentol aromalarının birleşiminden oluşan keyifli bir içim deneyimi yaşar.
4 Juul Salt Likit : 4 juul olarak bir çok kent switch tarzına yakın salt likit bulabilirsiniz. Bunlar 4 juul Mint - 4 juul Strong Mint - 4 Juul MinTobacco gibi ürünlerdir. Ve bu ürün size en çok yakın olacaktır.
Two Juice: Two Juice likit markası ise meyveli, tatlı, tütün aromalı ve naneli/mentollü birçok farklı likit çeşitlerine sahiptir. Mentollü sigara yerine kullanabileceğiniz oldukça ferah Two Juice Antartic likit seçeneği bulunmaktadır. Bu likitin içerisinde hafif üzüm ve çilek meyve aromalarının yanı sıra oldukça etkili ve baskın mentol aroması mevcuttur. 
Sapphire Premium: Sapphire Premium +20 üzerinde farklı mix aromalardan oluşmuş Premium likit markasıdır. 
 
Mentol veya Nane Aroma Ağırlıklı Salt likit Seçenekleri
 
Salt likit çeşitleri, kullanıcısına sigaraya en yakın hissiyatı veren elektronik sigara likit grubudur. Son yıllarda gittikçe popülerlik pod mod cihazlar için kullanılan likit, salt likittir. Pod mod elektronik sigara çeşitleri ile yüksek performansta içim elde edersiniz. Ayrıca, içim şekli MTL olduğu için sigarayı taklit eden yapısı sayesinde, kullanıcılara sigarayı bırakmada oldukça yardımcı olur.
4Juul Strong Mint: 4Juul likit çeşitleri içerisinde en kuvvetli mentol aromasını hissedebileceğiniz lezzetli salt likittir. Pod mod elektronik sigara kullanan ve mentol ağırlıklı salt likit arayan kullanıcıların tercih ettiği likit çeşitleri arasındadır.
4Juul Mint: Sadece mentol aroması içeren salt likit arıyorsanız, 4Juul Mint tam olarak aradığınızı karşılamaktadır. Sadece mentol araması ile gün boyu içebileceğiniz fresh ve lezzetli bir salt likit çeşididir.
One Hit Wonder: One Hit Wonder birçok aromaya sahip Premium likit markasıdır. Firma, ürün çeşitliliğini arttırarak salt likit grubunu da oluşturmuştur. Island Man Iced Salt Likit meyve ve mentol karışımından oluşan fresh likit çeşididir.
 
Evde Mentollü Likit Yapımı
 
İster pod mod kullanın isterseniz klasik elektronik sigara kullanın kendi likitinizi dilediğiniz aromalar ile kendiniz yapabilirsiniz.Klasik elektronik sigara kullanıyorsanız likit yapımı için Nbase,pod mod elektronik sigara kullanıyorsanız likit yapımı için Saltbase kullanmalısınız.Önceden mentollü sigara kullanıyorsanız likit yaparken nane ve mentol aromalarını tercih edebilirsiniz.
Dilediğiniz nikotin seviyesindeki nbase veya salt base’i alınız. Daha sonra 100 ml salt base/nbase için ortalama 10 ml mentol veya nane aroması kullanınız. Eğer farklı aromalar ile mix bir likit oluşturmak istiyorsanız, damak zevkinize göre uygun aromaları seçiniz. Likitinizi en az 1 hafta kadar demleyiniz.
Bu süreçte her gün likitinizi çalkalayınız ve hava almamasına özen gösteriniz. Ayrıca likitinizi muhafaza etmek için oda sıcaklığında güneş almayan bir yerde saklayınız.
 
Mentollü veya Naneli Aroma Tavsiyeleri
 
Sade Nane Aroması veya Sade Keskin Nane Aroması
Sade Menthol Aroması
Wampire Vape Heisenberg 
Wampire Vape Ice Menthol
Wampire Vape Berry Menthol