Joyetech Runabout İncelemesi

Yayınlayan admin 15/09/2019 0 Mesajlar
Joyetech RUNABOUT Pod incelemesi
 
Joyetech 2007 yılında Şenzen'de kurulmuş en köklü elektronik sigara firmasıdır. Elektronik sigara satıcıları arasında en iyi ilk 3 firmadan biridir. Her zaman en üst düzeyde teknolojiyi takip eden yeniliklere açık olan bir firmadır.
Runabout pod modeli ile karşımıza çıkan JOYETECH firması bu ürünü 480mAh olarak üretmiştir. Tüm gün rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanıma göre değişen şarj genellemesinde 1 gün boyunca şarj etmeden kullanabilirsiniz. Malzeme olarak paslanmaz çelik kasaya sahip olan bu cihaz gayet kalitelidir. Likit haznesi 2 ml ( mililitre ) dir. Mtl içimine göre dizayn edilen atomizeri yüksek performanslıdır.
 
Joyetech Run About
 
Genel özellikleri aşağıdaki gibidir.
 
Bu esigara 77 gr ağırlığa sahiptir ve ebatı ise 15x30x117 mm dir.
480 mAh gücünde bataryası bulunur.
Şık ve ergonomik görselliğe sahiptir.
MTL içime uygundur.
Portatif ve hafif bir esigara dır.
Birçok farklı renk ve desenlerde seçeneğe sahip bir pod sistemli e-sigaradır.
Kartuş sistemine sahiptir. Joyetech kartuş likit haznesi ise 2 ml kadardır.
Watt ayarı veya voltaj ayarı yapmanıza gerek kalmadan belirli sabit ölçüde watt verir.
Salt likit ile çok rahat bir şekilde uyumlu çalışır.
 
Joyetech Runabout kutu içeriği şu şekildedir.
 
1 adet Joyetech RunAbout pod
1 hazır kartuş ve 1 yedek kartuş
Yedek parçalar
Kullanım kılavuzu
Şarj aleti (USB kablosu)
 
 
Joyetech Runabout pod mod elektronik sigara özgün yapısı ile ilk başta gözümüze çarpmaktadır. Bu esigaranın tasarımı yat tasarımından esinlediği belirtilmektedir. Joyetech RunAbout oldukça hafiftir. Ancak bu hafiflik sizi yanıltmasın, malzemesinde çelik ve sağlam metaller kullanılarak kaliteli ve dayanıklı bir elektronik sigara tasarlatılmıştır.
Toplamda 6 renk ve dizayn seçeneği vardır. Joyetech RunAbout ı diğer pod mod ve esigara lardan farklı kılan özelliklerinden birisi de çok özgün ve farklı desenlerde görünüme sahip olmasıdır. Klasik tahta stili, zebra desenli gibi daha 4 farklı renk seçeneğine sahip, Joyetech RunAbout elektronik sigara kullanıcılarını bu anlamda da tatmin etmektedir. Bunun yanı sıra, genel olarak pod mod sistemli cihazlarda ateşleme tuşu dahil hiçbir tuş veya buton bulunmaz. Ancak, Joyetech RunAbout pod mod sisteminde bir adet ateşleme tuşu bulunur. Bu tuş LED ışık ile yanar ve aynı zamanda esigaranızın batarya ve şarj durumunu gösterir. Bunlara ek olarak, bu e-sigaranın alt kısmında da küçük LED ışık bulunur. Bu ışık ateşleme tuşuyla beraber çalışır. Şarj durumunuzu bu LED ışıklar ile takip edebilirsiniz. Ayrıca full şarj edilmiş Joyetech RunAbout sizin tüm gün kullanımınıza uygundur.
Joyetech RunAbout batarya gücü 480 mAh tır ve bu e-sigaranın bir diğer özelliği ise diğer pod mod sistemli cihazlar ile beraber sabit voltaj vermesidir. Joyetech RunAbout e sigara kartuş ile çalışır. Kartuş tak-çıkar şeklinde çalışır ve sabit 2ml kapasiteye sahiptir. Joyetech kartuş tekrar tekrar doldurulup kullanılabilir. Kartuşa likit dolumu ise oldukça kolaydır. Kartuşunuzu çıkarıp likitinizi doldurduktan sonra hemen tüketime başlayabilirsiniz.
 
Joyetech RunAbout Performans özellikleri
 
Genel olarak pod mod elektronik sigaralar daha çok MTL içimdir ve boğaz vurum üzerine yoğunlaşmıştır. Ancak Joyetech RunAbout standart voltaj ve kartuşunda standart coil bulunarak elektronik sigara marketinde diğer cihazlara göre bu anlama farklılık gösterir. Joyetech RunAbout esigaranız şarj durumunuz ne olursa olsun sürekli sabit voltaj verir ve bu da cihazın performansının en düşük şarj durumunda bile sabit olduğunu gösterir. Yani Joyetech RunAbout full şarj durumunda da batarya zayıf modunda da aynı güçte ve performansta çalışır. Bu özellik çoğu pod sistemli esigara larda bulunmaz; Joyetech RunAbout bu anlamda rakiplerinden sıyrılmaktadır. Bu elektronik sigara boyut olarak küçük olmasına karşın oldukça güçlü bataryaya sahiptir. Genellikle pod sistemli e-sigaralarda buhar performans çok iyi değildir; fakat Joyetech RunAbout ın buhar performansı e sigara tüketicileri için oldukça tatmin edicidir. Cihazdan çıkan buhar hafif sıcaktır. Ayrıca hem buhar anında hem de likitinizi çekerken aroma tadını çok net şekilde alırsınız ve kartuşlardan herhangi bir likit sıçratma durumu ile karşı karşıya kalmazsınız.
 
 
Teknik özelliklerini inceleyecek olursak;
 
Joyetech RunAbout özellikle elektronik sigara kullanımında yeni olan bireyler için oldukça basit kullanımı olan bir pod sistemdir. Bu elektronik sigaranız üzerinde herhangi bir ekran veya tuş (ateşleme tuşu dışında) bulunmaz. Cihaz sabit voltaj ve sıcaklık verdiği için, sıcaklık kontrol ayarı ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Normal elektronik sigaralarda Watt veya sıcaklık kontrol ayarlarını yapmanız gerekmektedir; ancak Joyetech RunAbout bütün ayarları sabit şekilde size sunmaktadır.
Joyetech RunAbout power veya Watt değiştirme özelliği yoktur. Bu elektronik sigara sabit voltaj vererek sizi menü ayarları yapmaktan kurtarır. Ayrıca sabit voltaj sayesinde Joyetech RunAbout ın aroma ve buhar performansı her zaman yüksek seviyededir.
Cihaz hem ebat boyutu hem de ağırlık nedeniyle oldukça hafiftir. Joyetech elektronik sigara oldukça hafif olmasına rağmen kaliteli malzemesi sayesinde gayet dayanıklıdır. Bunun yanı sıra Joyetech RunAbout üreticileri cihazı oldukça ergonomik bir şekilde dizayn ederek elinize tam oturtmaktadır.
 
Bu ürün fiyatı 190-250TL arasındayken ozelbuhar.com'da size özel fiyatı ile 169.90TL'dir.