Elektronik Sigara Smok

Yayınlayan admin 25/12/2018 0 Mesajlar

Smok Tech yani herkesin bildiği gibi elektronik sigara smok Türkiye'de uzun süredir satışı sürmekte olan en kaliteli elektronik sigaralardan biridir. Aşağıda size firma hakkında bira kaç bilgiden bahsedeceğiz.

2010 yılında kurulan SMOK, dünya çapında tüm pazarlarda elektronik sigara araştırma ve geliştirme, üretim ve satış konusunda profesyonel olan Shenzhen IVPS Technology Co Limited'in lider markasıdır. SMOK, elektronik sigara teknolojisi araştırma ve geliştirmeye odaklanıyor, yurt içinde ve yurt dışında marka oluşturma ve satış kanalları geliştirme ve yönetimine odaklanıyor ve yeniliklere devam ediyor. Daha sonra SMOK ürünlerinin dünya çapında 80 milyondan fazla tüketicinin beğenisine sunulması, elektronik sigara endüstrisi sadece 7 kısa yılda.

Birinci sınıf uluslararası e-sigara markası olan SMOK, başlangıç ​​seviyesinden nihai seviyeye ve e-sıvıya kadar buharlaştırıcılar gibi her türlü elektronik sigara ürününe sahiptir. Aynı zamanda, SMOK sadece ürün üretip satmıyor, aynı zamanda vape arkadaşlarına da toplum hizmeti veriyor. SMOK, akıllı bir buharlaştırıcı yönetimi ve sosyal platform olan özel bir APP - Vaping Turu başlattı. Kendinizi gösterebileceğiniz, vaping hayatını paylaşabileceğiniz ve dünyanın dört bir yanındaki diğer bebek bezleriyle arkadaş olabileceğiniz bir yer. Şimdi daha fazla sosyal ve bilgi iletişim fonksiyonu getirdik ve onu mükemmel bir e-sigara dikey topluluğu olarak yapmaya kararlıyız. Bunu yaparak SMOK, sektördeki yerini başından sonuna kadar tam bir çember haline getirdi. SMOK sadece kaliteli ürünler üretmekle kalmıyor, tüketicilerimizi daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri ve tütünlere karşı daha sağlıklı bir alternatifin tadını çıkarmaları için güçlendirmeyi umuyoruz. Daha sağlıklı ve daha mutlu tüketiciler bizim tutkumuzdur. 

SMOK işbirliğinin sorunsuz ve verimli bir şekilde yapılmasını sağlamak için eksiksiz bir müşteri hizmetleri sistemi kurmuştur. SMOK sadece tasarım ve kaliteye odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerin kazan-kazan durumu kazanmalarına birinci sınıf müşteri hizmeti sunar. SMOK müşterileri seçmenin arkadaş seçimi olduğuna, SMOK'i seçmenin güvenilir bir arkadaş seçtiğine inanıyor.

SMOK, müşterilerimiz için yeni vaping deneyimleri oluşturmaya kendini adamıştır. Ürün kalitesi ve güvenliğine odaklanmak ve müşterilerimiz için her yönden daha iyi bir vaping deneyimi almak için çaba sarfetmeyi hedefliyoruz.