Elektronik Sigara Likiti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Yayınlayan admin 27/09/2019 0 Mesajlar

Elektronik Sigara Likiti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Hızla ülkemizde yaygınlaşan elektronik sigara artık yavaş yavaş sigaranın yerini alıp insanlara daha kaliteli bir yaşam sunmuştur.
Elektronik sigaraların en önemli unsuru ise e-likit tir. Likitinizi seçerken en önemli unsurlardan biri kalitesi, nikotin değeri ve menşei'sidir.
Sizlere bir kaç marka önermek isteriz. steamok ( romanya ) cuttwood ( usa ) gibi markalar kendilerini kanıtlamış ve Dünya'da güvenli tüketilen likit markalarıdır.


Elektronik sigara likitlerinde bir diğer husus nikotin değeri. Size en uygun olan nikotin değerini tavsiyemiz önce yüksekten başlayıp yavaş yavaş düşürmenizdir. 1 paketten fazla sigara içiyorsanız DL ( Ciğer çekimi ) en az 6 veya 9 mg ile başlamanızı tavsiye ediyoruz.
Eğer MTL yani ( sigara içimi ) bir cihazınız var ise minimum 12 mg gibi bir değer öneriyoruz. Eğer cihazınız pod sistemse ve SALT Likit tüketiyorsanız 50mg değerinden başlamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer düşük nikotinli ürünler kullanırsak cihaz elimizden düşmeyeceği için hem fazla tüketim hem de fazla aroma ile böbreklerimizi yorabiliriz.


Sitemizde bir çok marka orjinal elektronik sigara ve likiti mevcut. Bütçenize en uygun olanı ile başlayabilirsiniz. Salt likit için salt likit bölümüne normal likit için sadece likit bölümüne bakmanızı tavsiye ediyoruzz.